Name | WIOL event | Total | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Naomi Klinge | Somerset Elem. | 100 | 95 | 95 | 100 | 92 | 100 | 395 | |
Rosemary Norheim | View Ridge Elem | 92 | 100 | 95 | 100 | 387 | |||
Allison Knowles | Fruitland Elem. | 100 | 95 | 195 | |||||
Isabella Bingen | Woodinville Mont. | 90 | 95 | 185 |
Name | WIOL event | Total | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Nathan Klinge | Somerset Elem. | 95 | 100 | 95 | 100 | 95 | 100 | 395 | |
Bradley Davis | unaffiliated | 100 | 95 | 100 | 95 | 100 | 95 | 395 | |
Drew Feucht | St. Luke | 90 | 92 | 92 | 92 | 92 | 368 | ||
Omar Barnes | Thornton Creek Elem | 92 | 92 | 89 | 89 | 90 | 90 | 364 | |
Cameron Crawford | NW Montessori | 90 | 89 | 90 | 90 | 89 | 359 |
Name | WIOL event | Total | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Jennifer Perry | EAS | 89 | 90 | 100 | 95 | 100 | 100 | 395 | |
Jasmine Wu | EAS | 92 | 89 | 92 | 89 | 92 | 95 | 371 | |
Deanta Kelly | Mercer MS | 90 | 88 | 89 | 88 | 90 | 90 | 359 | |
Percila Duchesneau | Spanaway Lake HS | 84 | 88 | 90 | 95 | 357 | |||
Kate Kloba | EAS | 88 | 87 | 86 | 87 | 89 | 92 | 356 | |
Adrianna Gildner | Woodinville Mont. | 95 | 95 | 92 | 282 | ||||
Charlotte Shih | Woodinville Mont. | 100 | 85 | 95 | 280 | ||||
Natalie Lew | Woodinville Mont. | 100 | 100 | 200 | |||||
Emily Peterson | Bremerton | 87 | 85 | - | 172 | ||||
Ashley McFadden | Spanaway Lake HS | 82 | 86 | - | 168 | ||||
Ashley Cote | Thomas Jefferson | 92 | 92 | ||||||
Kyra Burke | Kenmore JH | 90 | 90 | ||||||
Jessica Dilley | Thomas Jefferson | 86 | 86 | ||||||
Monica Jaenicke | Thomas Jefferson | 83 | 83 | ||||||
Nellie Bail | Bremerton | - | - | 0 | |||||
Isabella Bingen | Woodinville Mont. | - | 0 |
Name | WIOL event | Total | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Mike Klinge | Odle MS | 100 | 92 | 90 | 100 | 88 | 100 | 392 | |
Devon Grove | EAS | 89 | 95 | 100 | 95 | 95 | 95 | 385 | |
Simon Barbe | Kenmore JH | 95 | 100 | 87 | 92 | 89 | 90 | 377 | |
Robert Baskin | EAS | 90 | 90 | 95 | 90 | 100 | - | 375 | |
Tyler Chu | Woodinville Mont. | 88 | 89 | 92 | 87 | 90 | 92 | 363 | |
Cameron Devine | unaffiliated | 92 | 89 | 89 | 92 | 362 | |||
Jacob Wall | EAS | 85 | 88 | 85 | 84 | 88 | 346 | ||
Steve Roberts | EAS | 84 | 87 | 86 | 86 | 85 | 87 | 346 | |
Calvin Dunn | EAS | 85 | 82 | 84 | 86 | 337 | |||
Harrison Devine | unaffiliated | 87 | 88 | 175 | |||||
Logan Knowles | Wright Acad | 86 | - | 87 | 173 | ||||
Danial Quade | Marysville | 83 | - | 89 | 172 | ||||
Keith Williams | Bremerton | 83 | 85 | 168 | |||||
Brandon Reck | Bremerton | 84 | - | 83 | 167 | ||||
Kellan Hood | Marysville | 88 | 88 | ||||||
Jesse Hagberg | Thomas Jefferson | 86 | 86 | ||||||
Zachery Skates | Bremerton | 84 | 84 | ||||||
Zachary Skates | Bremerton | 81 | - | 81 | |||||
Jeff Baklund | Thomas Jefferson | - | 0 |